Türk Hava Yolları Tarafından Gerçekleştirilen Bowling Turnuvasının KKTC Şampiyonu Dorana Turizm Oldu
Eklenme Tarihi: 20 Mart 2018, 12:04
Son Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2020, 16:14


Dorana Turizm İstanbul’da Gerçekleşecek Uluslararası Bowling Turnuvasında KKTC’yi Temsil Edecek.
Türk Hava Yolları (THY) KKTC Müdürlüğü tarafından düzenlenen, 2018 KKTC Seyahat Acenteleri Arası Bowling Turnuvası’nda Yakın Doğu Üniversitesi Turizm İşletmeleri Dorana Turizm KKTC Birincisi 1. Oldu. 12 Mayıs tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek olan Uluslararası Bowling Turnuvasında, Dorana Turizm KKTC ‘yi temsil etmeye hak kazandı.!!!

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, THY’nin King’s Bowling Center’de düzenlediği, KKTC genelinde 15 seyahat acentesinin 3’er kişilik takım halinde katılımı ile gerçekleşen turnuvada Dorana Turizm 722 puan elde ederek KKTC 1’ncisi oldu.

Dorana Turizm KKTC’yi Temsil Edecek
Dorana Turizm, THY’nin iş ortaklığı yaptığı dünyanın çeşitli ülkelerinden katılacak olan acenteler ile 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü İstanbul’da yapılacak olan finalde KKTC’yi temsil edecek.

Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, Operasyon Müdürü Turgay Durdu ve Enformasyon Memuru Serhan Hamdi’den oluşan takım ile uluslararası turnuvaya katılacak olan Dorana Turizm, dereceye girmek için yarışacak.

Turnuva hakkında açıklama yapan Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, THY’nin düzenlemiş olduğu bu turnuvaya ilk kez katılım sağladıklarını ve İstanbul’da yapılacak olan turnuvada KKTC’yi temsil edecekleri için heyecanlı ve mutlu olduklarını belirtti.

Fikstürün büyük halini görmek için tıklayınız.