THY ve YDÜ’den İftar Yemeği
Date Added: 25 Haziran 2017, 13:57
Last Updated Date:14 Aralık 2020, 15:24

THY’den Selimiye Meydanı’nda iftar

Türk Hava Yolları ev sahipliğinde, Yakın Doğu Üniversitesi desteğiyle Lefkoşa’nın tarihi mekanı Selimiye Meydanı’nda iftar yemeği verildi.

Türk Hava Yolları ev sahipliğinde, Yakın Doğu Üniversitesi desteğiyle Lefkoşa’nın tarihi mekanı Selimiye Meydanı’nda verilen iftar yemeğine bölgeden beş yüze yakın kişi katıldı. İftardan önce bölgede yaşayanlara gıda paketleri yanısıra çocuklara da çeşitli hediyeler verildi.

BAŞ: Sosyal Sorumluluk projelerimiz devam edecek...

İftar yemeğinin “Dünya evimiz, yolcular misafirimiz” sloganıyla hareket eden Türk Hava Yolları’nın Sosyal Sorumluluk projeleri kapsamında verildiğini dile getiren THY Kıbrıs Müdürü Resul BAŞ, THY’nin yılda yüzden fazla sosyal sorumluluk projesine imza attığını söyledi. BAŞ “Sosyal sorumluluk projelerimizi, Kuzey Kıbrısımızda var olduğumuzu  ve her daim  var olacağımızı göstermesi hasebiyle önemsiyoruz. Bu noktada halkımıza bizlerle birlikte olarak gösterdiği teveccühe içtenlikle teşekkür ediyorum” dedi.  Bundan sonra da hayatın diğer alanlarında sosyal sorumluluk projelerimizin hayat bulması için THY’nin  gereken çabayı ve azmi göstereceğini söyleyen Resul BAŞ “Rabbim tuttuğumuz oruçları, kıldığımız namazları, ibadetleri dergahı izzetinde kabul etsin. Şimdiden Ramazan Bayramı'nı kutluyorum. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmenizi diliyorum” diye konuştu.

THY’nin KKTC’deki mevcudiyeti önemli...

YDÜ Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Turizm İşletmeleri Genel Müdürü Ahmet SAVAŞAN da yaptığı konuşmada, THY’nin KKTC’deki mevcudiyetinin önemine işaret ederek, sosyal olaylara gösterdikleri hassasiyet için ülke insanı adına teşekkürlerini bildirdi. Bizi biz yapan milli ve manevi değerlerimize sahip çıktığımız ve hayatımızı sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü temeli üzerine inşa edildiği sürece daha güzel günlere ulaşılacağını söyleyen Savaşan, bütün İslam Aleminin Ramazan Bayramı’nı kutladı.


Haberin Videosu