Potada Haftanın Maçı… Yakın Doğu Üniversitesi- MBK Doğuş Hastanesi
Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2017, 12:19
Son Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2020, 13:44
Mersin Deplasmanında Gövde Gösterisi… MBK Doğuş Hastanesi: 55 - Yakın Doğu Üniversitesi: 82

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligindeki başarılı gidişatını sürdüren Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, ligin 17. haftasında MBK Doğuş Hastanesini ağırlayacak.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, maç, 11 Şubat 2017 Cumartesi günü saat 16:00’da İstanbul, Caferağa Spor Salonu’nda oynanacak.

Zafer KALAYCIOĞLU: “Rakibimizi Hafife Almadan Mücadele Edeceğiz...”

MBK Doğuş Hastanesi ile çıkacakları maç hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Baş Antrenörü Zafer KALAYCIOĞLU, ligin sert kolay olmayan takımlarında biri olan MBK Doğuş Hastanesi ile mücadele edecekelerini söyledi. Rakiplerini hafife almadan sahada en iyi performansı sergileyeceklerini ifade eden Baş Antrenör KALAYCIOĞLU, “MBK Doğuş Hastanesi lige iyi başladı ancak oyuncuların sakatlanması nedeniyle dar bir kadro ile mücadele etme şansızlığını yaşadı. Önemli oyuncularından Malashenko’nun sakatlanması onları zor duruma düşürsede MBK kolay takımlardan biri değil, sert mücadele eden bir yapıları var. Ligdeki hiç bir takımı hafife almadan hedeflerimiz doğrultusunda kararlı mücadelemizi sürdüreceğiz. Savunmada göstereceğimiz etkili performansla kendi evimizdeki maçın kazananı olmak istiyoruz” dedi.