Play- Off Yarı Final Serisinde İkinci Maç
Eklenme Tarihi: 01 Mayıs 2017, 19:06
Son Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 11:05

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi play –off yarı serisi ilk maçında Beşiktaş’ı 76-62 mağlup eden Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, serinin ikinci maçına çıkıyor.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre maç, 2 Mayıs 2017 Salı günü, saat 18:00’de İstanbul Caferağa Spor Salonu’nda oynanacak.

Karşılaşma TRT Türk’ten naklen yayınlanacak.

Zafer Kalaycıoğlu: “Konsantre Bir Şekilde Mücadeleye Hazırız…”

Beşiktaş’ın önemli, iyi ve tecrübeli bir kadroya sahip spor camilarından biri olduğunu ifade eden Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Baş antrenörü Zafer Kalaycıoğlu, mücadeleyi bırakmayan başarılı bir takımla karşı karşıya olduklarını ifade etti.

Seride oynayacakları ikinci maçı de[erlendiren, Baş antrenör Kalaycıoğlu, kendilerini mücadeleye hazır hissettiklerini ve maç boyunca sahada en iyi şekilde mücadele edeceklerini söyledi.

“Geriye kalan maçları da kazanmak için çalışacağız” diyen Kalaycıoğlu, “Sonuç olarak bütün takımlar her maçta galip gelmek ve iyi basketbol oynamak istiyor. Biz de iyi ve güzel basketbol oynayan Beşiktaş karşısında evimizde oynacağımız maçı sahada sergileyeceğimiz güzel oyunumuzla kazanmak isitiyoruz. Mücadele gücü yüksek bir maç olacak. Çünkü bütün takımlar finale kalmak için tüm gücüyle sahada savaş verecek. Biz de öncelikle bu maçı, ardından da diğer maçı tamamlayarak seriyi önde bitirip finale kalmak istiyoruz. Bunun için de ciddiyetle çalışmalarımızı sürdüyoruz” şeklinde konuştu.