Play – Off Serisinde İkinci Maç… İstanbul Üniversitesi- Yakın Doğu Üniversitesi
Eklenme Tarihi: 23 Nisan 2017, 20:39
Son Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 11:26

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Play off çeyrek final ilk maçında İstanbul Üniversitesini 46 sayı farkla 83-37  mağlup eden Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, serinin ikinci maçına çıkıyor.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre Yakın Doğu Melekleri’nin deplasmanda çıkacağı maç, 24 Nisan 2017 Pazartesi günü, saat 16:00’da, Prof. Doktor Turgay ATASÜ Spor Salonu’nda oynanacak.

Yakın Doğu Üniversitesi, bu maçı kazanması durumunda  play- off yarı finale yükselecek ve Bellona AGÜ- Beşiktaş maçının galibi ile rakip olacak.

Zafer KALAYCIOĞLU: “Seriyi Tamamlayarak Yarı Finale Çıkmak İstiyoruz…”

Hedeflerinin finale kalmak olduğunu söyleyen Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Baş Antrenörü Zafer KALAYCIOĞLU, hedeflerimize ulaşmak için kazanmamız gereken bir maç.  Serinin ilk maçında iyi bir galibiyet elde ettiklerini ancak bunun bu maçı da kazanacakları anlamına gelmediğini ifade eden Baş antrenör KALAYCIOĞLU, “Sezon başından itibaren basketbolumuzun üzerine koyarak ilerledik, hedeflediğimiz şampiyonluklar elde ettik. Finale gitmek için konsantre olarak en iyi şekilde mücadele edeceğiz. Gerekli hazırlıklarımızı yaptık, sahada en iyi basketbolu oynayarak maçtan galip ayrılmak istiyoruz” şeklinde konuştu.