Oyuncu ve Program Sunucusu Murat YILDIRIM Yakın Doğu Üniversitesi Öğrencileri İle Buluştu
Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2017, 14:14
Son Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2020, 16:22

‘Kim Milyoner Olmak İster’ adlı yarışma programının sunucusu, ünlü oyuncu Murat YILDIRIM konuk olduğu Yakın Doğu Üniversitesi’nde öğrenciler ile bir araya geldi.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Yakın Doğu Üniversitesi Büyük Kütüphane Salon 3’te öğrenciler ile buluşan Murat YILDIRIM , söyleşi sırasında, çektiği filmlerden, dizilerden ve sunmaya devam ettiği “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışması ile ilgili sorulara cevap vererek, yaşamından özel bilgileri paylaştı.

Söyleşiye eşi İmane ELBANİ ile katılan Murat YILDIRIM , öğrenciler TARAFINDAN büyük coşku ve yoğun bir ilgiyle karşılandı.

Ünlü oyuncu, programındaki yoğunluğa rağmen, birkaç saatliğine bile olsa şartları zorlayarak mutluluk duyarak Yakın Doğu Üniversitesine geldiğini ifade etti.

Kim Milyoner Olmak İster’ KKTC elemeleri Yakın Doğu Üniversitesinde Yapıldı

Sunmaya devam ettiği “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışması hakkında bilgiler de aktaran Murat YILDIRIM, yarışmaya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti halkını da dahil etmek istedikleri için adada bulunduklarını vurguladı.

Yakın Doğu Üniversitesi’ne ilk kez geldiğini dile getiren Murat YILDIRIM , Yakın Doğu Üniversitesini yakından tanıdığını ve üniversitenin yüksek öğretime koyduğu üst düzey katkılardan haberdar olduğunu vurguladı.

Söyleşi sonunda Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, TV Sinema Bölüm Başkanı Doç. Dr. Fevzi KASAP ve Ömer EVRE TARAFINDAN, Murat YILDIRIM’a anı plaketi takdim edildi.

Öte yandan, dünyaca ünlü yarışma programı ‘Kim Milyoner Olmak İster’ KKTTC elemeleri de Yakın Doğu Üniversitesi’nde gerçekleştirildi

Haberin Videosu