Mehmet BATURALP’ten YDÜ Kadın Basketbol Takımı’na Ziyaret
Eklenme Tarihi: 09 Ağustos 2016, 16:16
Son Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 08:47
Mehmet BATURALP’ten YDÜ Kadın Basketbol Takımı’na Ziyaret

Basketbol Antrenörleri Derneği başkanı, eski Milli sporcu ve Milli takım antrenörlerinden Mehmet BATURALP Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı’nı ziyaret etti.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı’nın antrenman yaptığı tesislere giden BATURALP, tesisleri gezdi, oyuncularla sohbet etti ve yöneticilerden bilgi aldı.

Mehmet BATURALP’ten YDÜ Kadın Basketbol Takımı’na Ziyaret

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Antrenörü Zafer KALAYCIOĞLU ile öğle yemeği yiyen Basketbol Antrenörleri Derneği Başkanı BATURALP daha sonra Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı tesislerini gezdi. Mehmet BATURALP, idari ve teknik ekip ofisleri ile sporcu soyunma odası ve masör odasının yer aldığı Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı tesislerini çok beğendiğini ifade etti.

Mehmet BATURALP, akşam antremanı için tesislere dönen sporcularla da görüşerek sohbet edip resim çektirdi. BATURALP, daha sonra Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı ile Tunus Genç Milli takım arasında oynanan antreman maçını izledi. Maçın ardından teknik heyet ve sporcularla vedalaşarak tesislerden ayrıldı.