Yakın Doğu Üniversitesi 4. Uluslararası Medya Çalıştayı Önemli İsimleri Ağırlayacak
Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2016, 10:24
Son Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2020, 13:39
Yakın Doğu Üniversitesi 4. Uluslararası Medya Çalıştayı Önemli İsimleri Ağırlayacak

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Uluslararası Medya Çalıştayı, Türkiye’den ve KKTC’den önemli isimleri ağırlayacak.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, 4. Uluslararası Medya Çalıştayı, YDÜ İletişim Fakültesi bünyesindeki Gazetecilik, Radyo, TV ve Sinema, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Görsel İletişim ve Tasarım, Çizgi Film ve Animasyon ile Film Yapımı ve Yayıncılık bölümleri öğrencilerine yönelik gerçekleştirilecek olan söyleşilerden ve çalıştaylardan oluşmaktadır. Bu anlamda Gazeteci Bahadır Selim Dilek, Animasyon Sanatçısı Barış Atiker, Yönetmen Biket İlhan ve Kurumsal İletişim Uzmanı Fevzi Tanpınar, YDÜ İletişim Fakültesi öğrencileriyle bir araya gelerek mesleki deneyimlerini hem söyleşiyle, hem de çalıştaylarla uygulamalı bir şekilde aktaracak.

Mavi Gözlü Dev filmi yönetmeni Biket İlhan’nın katılımıyla gösteriliyor

Çalıştay kapsamında, bir film gösterimi de gerçekleştiriliyor. Mavi Gözlü Dev filminin yönetmeni Biket İlhan’ın, film öncesi söyleşi yapacağı gösterim, 13 nisan saat 16:30’da turuncu amfide gerçekleştirilecek. Çalıştay ve gösterime tüm basın mensupları ve halkımız davetlidir.

13-15 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 4. Uluslararası Medya Çalıştayı’na katılım ücretsiz olup, çalıştayların bitiminde katılım belgesi verilecektir.