Yakın Doğu FM

Also available in: English, العربيةSahip olduğu yüksek teknoloji ve ekipmanla 88 mhz frekansında yayın yapmakta olan YDÜ FM, aynı zamanda internet üzerinden de dinlenebilmektedir.

Bir eğitim ve uygulama radyosu olma sorumluluğunu da taşıyan YDÜ FM, bu anlamda gerekli tüm imkanlara sahiptir. YDÜ FM bünyesinde, son teknolojiyle oluşturulmuş bir yayın studyosu ile üç prodüksiyon studyosu bulundurmakta olup, geniş donanımı ve sahip olduğu imkanlarla öğrencilerin eğitim ve uygulama alanlarına önemli katkı sağlamaktadır.

Yakın Doğu FM, içinde bulunduğu İletişim Kompleksi’ndeki tüm öğrenciler için, hem doğal ortamında öğrenme sürecini geliştirmek, hem de profesyonel yayıncılığın önemli ve vazgeçilmez noktalarının yakalanması amacıyla bir uygulama laboratuarı misyonu da üstlenmekte.

YDÜ FM üniversite radyosu misyonundan hareketle, tüm fakültelerdeki öğrencilere de açık bir yapıda. Bu anlamda okulumuzun fakültelerinde, radyo yayıncılığına ilgi duyan tüm öğrencilere kucak açıyor.

100’den fazla ülkeden gelen seçkin öğrencileriyle Yakın Doğu Üniversitesi bir dünya üniversitesi. YDÜ FM, bu misyondan hareketle, YDÜ’nün uluslararası kimliğini de gözönünde tutarak yayınlarını sürdürüyor.

YDU FM bünyesinde bir yayın stüdyosu, üç prodüksiyon stüdyosu veya bu kombinasyonun, gelişen eğitim şartları doğrultusunda değiştirilebileceği esnek ve dinamik bir yapı tasarlanmıştır

İletişim
Yakın Doğu FM – 88.00 Mhz
Tel: +90 (392) 223 64 64 / 5413 – 5412
E-posta: [email protected]

Kadro:
Sinem KASIMOĞLU