İkinci Uluslararası Biyomedikal Mühendisliği Kongresi 2018 (IBMEC-2018), 24-27 Mayıs 2018 Tarihlerinde Yakın Doğu Üniversitesi İrfan Günsel Kongre Merkezinde Yapılacaktır
Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2018, 10:06
Son Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 15:30

Yakin Doğu Üniversitesi, tarafından düzenlenen İKİNCİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ (IBMEC-2018), 24-27 Mayıs tarihlerinde YDÜ - İRFAN GÜNSEL KONGRE MERKEZİ’nde yapılacaktır.

Disiplinler arası bilim dalı olan Biyomedikal Bilimleri ve Mühendisliği alanlarında dünya çapında araştırmacıların Davetli Konuşmacı olarak katılacağı IBMEC-2018, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü, Sabancı Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi (SU-NUM), Türkiye Biyomateryaller ve Doku Mühendisliği Birliği, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü, ODTÜ-Biyomateryaller ve Doku Mühendisliği Mükemmeliyet Araştırma Merkezi (BIOMATEN), Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından desteklenmektedir.

“BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİNİN GELECEĞİNİ TARTIŞMAK” teması ile yola çıkan IBMEC-2018 SCI “International Journal of Biological Macromolecules - Special Issue on Biomedical Engineering (Elsevier Publication) tarafından desteklenip, bağımsız hakemlerden oluşan bilimsel komitelerle değerlendirilip yayınlanacaktır.

YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ olarak bilimsel araştırmalara gösterdiğimiz önemin vurgulandığı kongemize katılımınız hepimizi gururlandıracaktır.

IBMEC-2018 organizasyon komitesi adına, Biyomedikal alanında, son teknolojik gelişmelerin, araştırmaların tartışılacağı IBMEC-2018 kongremizde görüşmek dileğiyle hepinizi saygıyla selamlıyoruz.

ÖZET SON GÖNDERİM TARİHİ: 11 MAYIS 2018

IBMEC-2018 Başkanlar


  • Doç. Dr. Terin ADALI - YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ

  • Prof. Dr. Osman EROĞUL - TOBB EKONOMİ & TEKNOLOJİ UNİVERSİTESİ

  • Prof. Dr. Munis DÜNDAR - ERCİYES UNİVERSİTESİ


ibmec2018.con.neu.edu.tr