GKK Komutanı Tümgeneral Yılmaz YILDIRIM Yakın Doğu Üniversitesi’ni Ziyaret Etti
Eklenme Tarihi: 23 Mart 2017, 15:42
Son Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 15:06

Güvenlik Komutanı Tümgeneral Yılmaz YILDIRIM, Yakın Doğu Üniversitesi Kurucu Rektörü Suat GÜNSEL’i ziyaret ederek, üniversiteyi gezdi.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, ziyaret kapmasında, Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Yılmaz YILDIRIM, Kurucu Rektör Suat GÜNSEL ile birlikte Yakın Doğu Üniversitesi Büyük Küptahne, İnovasyon ve Bilişim Teknolojileri Merkezi ile Hayvan Hastanesini gezerek birimler hakkında bilgiler aldı.

Tümgeneral YILDIRIM’a, Büyük Kütüphane de bulunan kitaplar ve materyaller, İnovasyon Merkezi’ndeki; Süper Bilgisayar, Rorobotik Futbol Takımı NEU Islanders, Güneş Enerjili Arabalar ve yeni projeler ile Hayvan Hastanesi hakkında detaylı bilgiler aktarıldı.

Yakın Doğu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Tümer GARİP’inde hazır bulunduğu ziyaret sonunda, Yakın Doğu Üniversitesi Kurucu Rektörü Suat GÜNSEL, Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Yılmaz YILDIRIM’a, Yakın Doğu Üniversitesini onurlandırdığı ziyaretinden dolayı plaket takdim etti.