13-15 Nisan 2016 İletişim Fakültesi/ 4. Uluslararası Medya Çalıştayı
Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2016, 18:52
Son Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2020, 13:43
13-15 Nisan 2016 İletişim Fakültesi/ 4. Uluslararası Medya Çalıştayı

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Öğrenci Dekanlığı iş birliği ile bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Uluslararası Medya Çalıştayı, Türkiye’den ve KKTC’den önemli isimleri ağırlayacak.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, 4. Uluslararası Medya Çalıştayı, YDÜ İletişim Fakültesi bünyesindeki Gazetecilik, Radyo, TV ve Sinema, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Görsel İletişim ve Tasarım, Çizgi Film ve Animasyon ile Film Yapımı ve Yayıncılık bölümleri öğrencilerine yönelik gerçekleştirilecek olan söyleşilerden ve çalıştaylardan oluşmaktadır. Bu anlamda Gazeteci Bahadır Selim Dilek, Animasyon Sanatçısı Barış Atiker, Yönetmen Biket İlhan ve Kurumsal İletişim Uzmanı Fevzi Tanpınar, YDÜ İletişim Fakültesi öğrencileriyle bir araya gelerek mesleki deneyimlerini hem söyleşiyle, hem de çalıştaylarla uygulamalı bir şekilde aktaracak.

13-15 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 4. Uluslararası Medya Çalıştayı’na katılım ücretsiz olup, çalıştayların bitiminde katılım belgesi verilecektir.