Öğrenci Dekanlığı

Also available in: English, العربية

“Unutmadık Unutmayacağız” Adlı Mustafa Kemal’in Hayatını Konu Alan Tiyatro Oyunu

Öğrenci Dekanlığı

YDÜ Sanat Kulübü başkanı Ruşen Mert Amanat’ın yazıp yönettiği “Unutmadık Unutmayacağız” adlı Mustafa Kemal’in hayatını konu alan tiyatro oyununu YDÜ Sanat Kulübü sunuyor.. Üniversitemiz öğretim kadrosu, tüm öğrencilerimiz ve halkımız davetlidir..

 

Atamızı Özlemle Anıyoruz

Öğrenci Dekanlığı

“Öğrenci kulüplerimizden Atatürkçü Düşünce Kulübü ve Sanat Kulübü’nün Yakın Doğu Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı ile işbirliği içerisinde düzenlemiş olduğu Ulu Önder, Ebedi Başkumandan, Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Törenine tüm üniversitemiz davetlidir.”

 

“Kod Adı Venüs ve Dr. Dilara’yı kaçıranlar için, Yakın Doğu Üniversitesi ikinci bir şans tanıyor!
Öğrenci Dekanlığı

10 Ekim 2017’de saat 18:00’de bizlerle AKKM Büyük Salon’da Kod Adı Venüs’ü seyretmek için buluşun! Filmin sonrasında yönetmen Tamer Garip ve senarist Emre Karahasan film ve sinema ile alakalı sorularınızı yanıtlayacaklar.

Öğrenci Dekanlığı

Kokteyl sonrası ikinci filmimiz Dr. Dilara saat 20:15’de başlayacak. Yakın Doğu Üniversitesi bir ikinci şansı da öğrencilerine burada sunarak yönetmen ve senaristle bir sohbet yapma şansı daha veriyor. Lütfen bize katılın!”

Öğrenci Dekanlığı 2017-2018 Güz Dönemi Karşılama ve Oryantasyon Programı

Öğrenci Dekanlığı

YDÜ 2017-2018 Güz Dönemi Karşılama ve Oryantasyon Programı başlamıştır. Yakın Doğu Üniversitesi’nin öğrencilerine sunduğu hizmetler ve sağladığı olanaklarla, öğrencilerin her türlü hak ve sorumlulukları hakkında yoğun bilgilendirmeler yapılacak. Program çerçevesinde gerçekleştirilecek olan kültür turlarında Öğrenci Dekanlığı Ekibi eşliğinde ülkemizin değişik şehirlerine geziler düzenlenerek, ülkemiz yeni öğrencilere tanıtılacak.

Öğrenci Dekanlığı

Tourism NEU Yakın Doğu öğrencilerini Akdeniz Turunda buluşturuyor. 29 Nisan 2017 Cumartesi günü gerçekleşecek bu etkinliğe kayıt yaptırmak için Tourism NEU ofisinden biletlerinizi tükenmeden alın.

Öğrenci Dekanlığı

20 -21 Nisan 2017 “II. Kariyer Festivali”
Öğrenci Dekanlığı

[ib_slideshow slug=”ogrenci-dekanligi”]

21 YIL SONRA GELEN MEZUNİYET TÖRENİ

Yakın Doğu Üniversitesi 1995 Yılında Beşparmak Dağlarında Meydana Gelen Yangın Sebebiyle Gerçekleştiremediği Mezuniyet Törenini 21 Yıl Sonra Yakın Doğu Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı ve Yakın Doğu Üniversitesi Mezunlar Derneği İş Birliği ile Gerçekleştirdi.