Sağlık Bilimleri Rezidans 2 Otel

Sağlık Bilimleri Rezidans 2 Otel

Sağlık Bilimleri Rezidans 2 Otel ile İlgili Bilgiler
Sağlık Bilimleri Rezidans 2 otel ile ilgili bilgiler kahvaltı hizmeti verilmekte olup ücreti konaklama ücretine dahildir. Yemek servisi yapılmadığından misafirlerimiz Kampüs içerisinde yer alan kafeterya ve kantinlerden yararlanabilirler.

Rezervasyon ve Konaklama Kuralları
Rezervasyon için tüm misafirlerin, Rezervasyon Formu’nu doldurmaları gerekmektedir.

Müracaat sırasında istenilen konaklama tarih aralıkları, oda sayısı ve irtibat numarası ile misafirlerin ad ve soyadları elektronik form üzerinden bildirilmelidir.

Telefonla müracaat kabul edilmemektedir. Sağlık Bilimleri Rezidans 2 Otel rezervasyon talebi rezervasyon tarihinden en fazla 30 gün önce yapılır. Başvurulara 48 saat içerisinde tarafımızdan mail yoluyla geri dönüş yapılacaktır.

Oda Fiyatları
Kategori 1 Gece / 1 Oda
Tek Kişilik Oda 200 TL
İki Kişilik Oda 320 TL
Suit Oda 320 TL

Not:

  • Odalara, konuk misafirler dışında herhangi başka birinin(akraba, arkadaş, öğrenci, v.b.) girmesi ve konaklaması kesinlikle yasaktır.
  •  0-6 yaş arası çocuklardan ücret alınmamaktadır.
  • Odaya giriş: 14:00.
  • Odadan çıkış: en geç öğlen saat 12:00.
  • Kahvaltı hizmeti sabah 7:30 – 9.30 saatleri arasında verilmektedir.

İdarece yatırılması istenen ücretin tamamı bir defada aşağıda belirtilen hesaba yatırılmalı, dekont e-mail veya fax ile tarafımıza iletilmelidir. Rezervasyon teyidi, ödeme belgesinin tarafımıza ulaştırılmasından sonra sonuçlandırılacaktır. Provizyon süresi (48 saat) sonunda yapılacak yatırım veya geribildirim geçerli olmayacak ve rezervasyon kabul edilmemiş sayılacaktır.

NOT: İdarece yatırılması istenen ücretin tamamı Sağlık Bilimleri Rezidans 2 Otel’e gelindiği zaman resepsiyona ödeme yapılabilinmektedir.