Restoran ve Kafeteryalar

Also available in: English, العربية

Restoran ve Kafeteryalar

Restaurantlar


Öğretmen Restaurant
Restaurantımızda öğretim görevlilerimize hafta sonları ve resmi tatil günleri hariç 11.30-14.30 saatleri arasında açık büfe olarak hizmet verilmektedir.

Öğrenci Restaurant
Restaurantlar Restaurantımızda öğrencilerimize her gün üç öğün yemek imkanı verilmektedir.
Kahvaltı : 07:00-09:30
Öğle Yemeği : 12:00-15:00
Akşam Yemeği : 17:00-20:00

Hastane Restaurant
Hastane Restoran Hastane zemin katında bulunan ve günde üç öğün yemek hizmeti veren restaurantımızda alternatifli yemek çeşitleri içeren mönüler sunulmaktadır.

Konukevi Restaurant
Konuk Evi Restoran Restaurantımızda özel konuklarımız ağırlanmaktadır.

 

Kafeteryalar


Cafe Köprü
Cafe Köprü Çarşı merkezindeki kafeteryamız, pizza, spagetti, kumpir, salata ve içecek çeşitleri ile her gün 07.30 – 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Cafe Güzel Sanatlar
Cafe Güzel Sanatlar Güzel Sanatlar Fakültesi zemin katı yanında bulunan kafeteryamız da, fast-food yiyecek ve sıcak soğuk içecek çeşitleri yanında, eğlence makineleri ve bilardo masası da bulunmaktadır. Pazar ve tatil günleri hariç 07.30-17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Cafe Aqua
Cafe Aqua Olimpik yüzme havuzu binasında bulunan kafeteryamızda ızgara, sandviç ve tatlı çeşitleri bulunmaktadır. Pazar ve tatil günleri hariç 07.30-19.00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

Cafe Hastane
Cafe Hastane Hastane içerisinde 24 saat hizmet veren kafeteryada alternatifli kahvaltı ve aperatif yiyecekler ile her türlü sıcak ve soğuk içecek servisi sunulmaktadır.

Cafe Dolphin
Cafe Dolfin Fen Edebiyat Fakültesi giriş katındaki kafeteryamız, içecek ve fast-food yiyecek çeşitleri ile tatil günleri hariç hergün 07.30-17.00 saatleri arsında hizmet vermektedir.

Cafe İşletme
Cafe işletme Fakülte binalarının merkezi yerindeki kafeteryamız, fast-food yiyecek ve, sıcak-soğuk içecek çeşitleri ile Pazar ve resmi tatil günleri hariç 07.30-19.00 saatleri arasında öğrencilerimizin beslenme
ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla hizmet vermektedir.

Cafe Hukuk
Cafe Hukuk Hukuk Fakültesi binası üst katında bulunan kafeteryamız, fast-food yiyecek çeşitleri ve sıcak soğuk içecekler, ile, Pazar ve tatil günleri hariç 07.30-17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Cafe Mimarlık
Mimarlık Fakültesi binası altında bulunan kafeteryamız 110 kişi kapasiteye sahip olup, beslenme ve içecek ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte langırt, atari, tilt gibi oyun makineleriyle eğlenme olanağı da sağlamaktadır. Pazar ve resmi tatil günleri hariç 07.30-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir

Börek Evi
Çarşı merkezi Köprü Cafe bitişiğinde bulunan yiyecek ünitemiz, şark köşesi olarak dizayn edilmiş olup, yöresel hamur işleri, mantı, gözleme gibi yiyecek ve içecek çeşitleri ile hergün 08.00-18.00 saatleri arasında hizmet veren bir yapıya sahiptir.

Cafe Amfi
İnşaat Fakültesi ders salonlarının bitişiğinde olan kafeteryamız, yaklaşık 300 kişi kapasiteli olup, her türlü pide ve kebap çeşitleri ile öğrencilerimize, tatil günleri hariç hergün 08:00-18:00 saatleri arsında hizmet vermektedir.

Chicken House
Çarşı merkezinde olan kafeteryamız, yaklaşık 300 kişi kapasiteli olup, sadece tavuk etinden yapılan çeşitler ve her türlü sıcak-soğuk içecek sunulan kafeteyamızda, eğlence imkanı da sağlanmaktadır. Kafeteryamız hergün 08:00-24:00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Cafe Saray
Eğitim Sarayı’nın içerisindeki kafeteryamızda, çeşitli yiyeceklerle her türlü sıcak-soğuk içecek olanakları sunulmaktadır. Kafeteryamız hergün 07:30 -24:00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Cafe Library
Büyük kütüphanemizin hemen bitişiğinde 4’lü amfilerin girişinde yer alan kafeteryamız 24 saat aralıksız hizmet vermektedir. makarna çeşitleri ve tatlı-pasta ağırlıklı olmakla birlikte, sıcak-soğuk içeceklere ilaveten akşam saatlerinde sıcak çorba servisleri de mevcuttur.

Cafe Dental
Diş Hekimliği Fakültesi girişinde bulunan kafeteryamız 07:30-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Yiyecekler, fast-food ağırlıklı olmakla birlikte, her gün fix menü olarak bir sulu yemek çeşidi ile sıcak-soğuk içecek servis hizmetleri de sunulmaktadır.

Cafe Ecza
Eczacılık ve Sağlık Bilimleri Fakültesi girişinde bulunan kafeteryamız 07:30 -17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Yiyecekler; adana, köfte, sandviç, tost olmakla birlikte, sıcak-soğuk içecek servisleri de mevcuttur. Ayrıca; Her gün fix menü olarak bir sulu yemek çeşidi ile öğrencilerimize hizmet verilmektedir.

Cafe İletişim
İletişim Fakültesi zemin katında bulunan kafeteryamız 07:30 -17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Yiyecekler; tavuk adana, inegöl köfte tavuk döner ve sandviç, tost olmakla birlikte buna ek olarak tatlı-pasta ağırlıklı sıcak-soğuk içecek servisleri de yapılmaktadır. Ayrıca; Her gün fix menü olarak bir sulu yemek çeşidi ile öğrencilerimize hizmet verilmektedir.

Yurt Kafeteryaları


2., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 12., 14. Yurt Kafeteryaları
Sandviç, tost, simit, poğaça, kuru pasta gibi yiyecek ve içecek çeşitleri ve market tipi yapısıyla hergün 07.30-24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kafeteryalarımızda öğrencilerimizin televizyon seyretme imkanları da mevcuttur.

Cafe Medi
Tıp Fakültesi’nin 1 inci katında bulunan kafeteryamızda kumpir, sandüviç, tost ve pasta alternatifli menüsüyle 07:30-17:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

Cafe Tekno
İnovasyon merkezinin giriş katında bulunan kafeteryamızda fast-food menüsü yanında her gün fix menü olarak bir sulu yemek çeşidi ile 07:30-17:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.