Kampüs Dışı Lojmanlar

Dış Lojmanlarımız 4 apartmandan oluşmaktadır. Lojman 1 olarak isimlendirdiğimiz apartmanımızda 12 ; Lojman 2 apartmanımızda 18 ; Lojman 3’ ve Lojman 4 binalarımızda ise 8’er daire mevcuttur.

Tüm binalarımız, Kampüsümüzle şehir içi arasında her saat başı mevcut olan ücretsiz otobüs servislerimizin durak yerleri veya geçiş yolu üzerinde olup sakinlerimiz bu servisler vasıtasıyla Kampüsümüze rahatça ulaşabilme imkânına sahiptirler.

Tümü Gönyeli ve Gönyeli-Yenikent bölgesinde olan binalarımızın yeri ve ulaşım güzergahları aşağıdaki resim üzerinde işaretlenmiştir.

Kampüs Dışı Lojmanlar

Lojman 2
Gönyeli-Yenikentte 20 Temmuz Sokağı ile Metehan Yolu’nun kesiştiği noktada olan bu binamız, birbirine bitişik halde inşa edilen 3 apartmandan oluşmaktadır. “A” , “B” ve “C” olarak isimlendirilen Bloklarda toplam olarak (3 x 6=) 18 adet 2 + 1 daire mevcuttur.

İhtiyaca göre mobilya ile döşenmiş olan tüm daireler sıcak su ihtiyacı bakımından Güneş Enerji Sistemleri ile donatılmıştır.

Kampüs Dışı Lojmanlar

Lojman 3
20 Temmuz Sokağı no 6 adresli bu binamız “Uzun Meşe Apartmanı” olarak
isimlendirilmiştir. 3 + 1 tipinde 8 daireden oluşmaktadır. Tüm daireler sakinlerin talep ve ihtiyacına uygun mobilya ve sıcak su temini bakımından Güneş Enerji Sistemleri ile donatılmıştır.

Kampüs Dışı Lojmanlar

Lojman 4
Lefkoşa Güzelyurt anayolunun Gönyeli sınırları içerisindeki bölümü üzerinde olan bu binamız 8 adet 3 + 1 daireden oluşmaktadır. Bu binamızdaki tüm daireler de diğer binalarımızda olduğu gibi sakinlerin talepve ihtiyacına uygun mobilya ve sıcak su temini bakımından Güneş Enerji Sistemleri ile donatılmıştır.

Kampüs Dışı Lojmanlar