Genel Hizmetler ve Yurtlar Genel Müdürlüğü

Also available in: English

Genel müdürlüğümüz, 1.000’e yakın çalışanı ile yakın doğu üniversitemizin barınma – güvenlik – temizlik – beslenme ve Ulaşım hizmetlerini, en üst düzeyde öğrencilerimize sunmaktadır.

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre uygun fiyat ve koşullarda mükemmel yurt olanakları mevcuttur.
Dört farklı yurt seçeneği ve özel barınma imkanları

  • Ekonomik Yurt
  • Standart Yurt
  • Lüks Yurt
  • Rezidans (Özel barınma imkanı)

Lüks Yurt Daireleri

Öğrencilerimize ev ortamının sıcaklığını hissettirecek her türlü olanak sağlanmaktadır.

Toplamda 4.500 öğrenci kapasiteli 14 (ondört) yurdumuz üniversite kampusu içerisindedir. Yıllık 1000 € dan başlayan fiyatlarla öğrencilerimize barınma hizmeti sunulmaktadır.

Kampusumuzda 24 saat esasına göre güvenlik hizmeti verilmektedir.

Güvenlik Birimimiz; ‘’Tedbir Al Kimseyi Rahatsız Etme’’ çağdaş güvenlik anlayışı ile hareket ederek görevlerini yürütmektedir.

İç Hizmetler Birimimiz; kesintisiz olarak hizmet vermekte, sağlıklı ve hijyen bir ortam hazırlamak esası üzerine hizmetlerini yürütmektedir. İç hizmetler birimi 350 personeli ile bu amaçla çalışmaktadır.

Kantin Kafeteryalar Birimimiz; Sağlıklı ve hijyen hizmet anlayışı yanında yemek yemeyi bir zevk haline getirmek amacıyla öğrencilerimiz için çok çeşitli yemek olanağı sunmaktadır.
Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeklerinin alınabileceği restoranlarımız da mevcuttur. Aynı zamanda kampus içerisinde 24 saat uygun fiyat ve alternatifli mönülerle hizmet veren kafeteryalarımız bulunmaktadır.

Ulaşım Birimimiz; servis araçlarımızla şehir merkezi ile üniversite arasındaki ulaşımı sağlamak maksadıyla, öğrencilerimize ücretsiz olarak düzenli hizmet vermektedir.

Bu hizmet öğrencilerimize 100’ü aşkın toplu taşıma vasıtaları ile saat 07:00’den başlayarak gece saat 23:00’e kadar devam etmektedir.