Dorana Turizm

Also available in: English, العربية

Dorana Turizm

Bugün Yakın Doğu Turizm ve Seyahat İşletmeleri bünyesinde faaliyet gösteren üç kurumdan biri olan Dorana Turizm, iç ve dış turizm alanlarında aktif çalismalar sürdüren, çagdas, dinamik ve deneyimli bir turizm acentesidir. KKTC’ye, sürdürülebilir temelde yeni turizm çesitleri kazandırmak için misyon üstlenen Dorana Turizm, Kuzey Kıbrıs’ta profesyonel kongreciliğin gelişmesi ve ülkede Kongre Turizmi imajının oluşturulması amacıyla önemli adımlar atmaktadır. Bu kapsamda beş kıta, yüzden fazla ülkeden binlerce bilim insanını Kuzey Kıbrıs’a getiren Dorana Turizm, Dünya’da büyük yankı bulan pek çok uluslararası kongre ile konferans organizasyonunu da hayata geçirmiştir. Bunun yanı sıra Dorana Turizm, ögrencilere yönelik olarak “Yaz Okulu / Dil Okulu” programlarını da düzenlemektedir. Dorana Turizm ayrıca Dünya’da gelişmekte olan Sağlık Turizmi sektöründen Kuzey Kıbrıs’ın da pay alabilmesi ve ülkede katmadeğer yaratılmasına yönelik olarak adanın tarihi, turistik ve insani değerleri ile Yakın Doğu Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin 36 bölümünde sunulan uluslararası standartlarda ve uygun koşullardaki sağlık hizmetlerini birleştirerek, ülkeleri dışında sağlık hizmeti almak isteyen turist hastalara kanser, kardiyoloji, kalp ve damar cerrahisi, beyin ve sinir cerrahisi, diş, göz, ortopedi, estetik cerrahisi başta olmak üzere sağlık paketleri sunmaktadır.

Ayrıca Genel Müdürlüğümüz, Gönyeli Merkez Ofisimiz ile Yakın Doğu Üniversitesi içindeki Kampüs Ofisimizde yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonları, kültür turları, özel ilgi turları, iş takip turları, uçak ve gemi biletlerini siz kıymetli müşterilerimize en uygun fiyat seçenekleriyle sunarak, Card Plus Campus Card’la ödemelerinizde özel taksit avantajı yaratıyoruz.

Başta Türk Hava Yolları (Anadolujet) olmak üzere, Pegasus, Onur Air, Atlasjet yanında Lufthansa, Hollanda Kraliyet Havayolları KLM, British Airways, Singapur Havayolları, Emirates, Delta Havayolları, Alitalia ve Air France gibi Dünya’nın önde gelen havayolları ile Fergün Denizciliğin gemi biletlerinin satışını yapan acentemiz, uzman ekibi ve kurumsallaşmış yapısıyla, siz müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Bireysel bilet satışlarının yanısıra, kurumsal müşterilerine gösterdiği özen ve yüksek kalite anlayışıyla acentemiz çok sayıda saygın şirketin tercihi olmayı başarmıştır.

Dorana Otel

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin sahil kenti GİRNE’nin merkezinde, konuklarına gösterdiği sıcak ilgi ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla, her türlü rahatlığı sağlayan otelimizin, ön cephesi Akdeniz’in Türkiyemize uzanan sonsuz maviliklerine pencere açmaktadır. Samimiyetimiz, bir butik otel özelliği taşıyan,3’ü suit, 33 oda ve 66 yatak kapasitemizden kaynaklanmaktadır. Odalarımız, TV uydu yayını, telefon ve internet bağlantısı, merkezi ısıtma/soğutma olanağı, daimi sıcak su ve kapalı oda atmosferinden her an dışarı açılabileceğiniz özel balkonuyla, sizi evinizdeki gibi rahat ettirmeyi amaçlamaktadır. Diz üstü bilgisayarınızla sadece, odanızdan değil, geniş ve rahat lobiden, retoranımızın açık teras-bahçesinden de dünyayla bağlantı kurabilirsiniz. Denize 100 metre uzaklıkta bulunan otelimiz, şehir merkezinde olduğu için, sizlere alış-veriş, liman yürüyüşleri ve arzu ettiğiniz eğlence mekanlarına rahat Ulaşım olanağı sunmaktadır. Yaz aylarında plajlı deniz hizmetlerinden yararlanmak isteyen konuklarımıza da ücretsiz Ulaşım olanağı verilmektedir.