Hizmet İçi Eğitimler

Eğitim Tarihi Eğitim Adı Eğitimci Eğitimi Alan Yer Saat
1 26.05.2016 PERŞEMBE İLETİŞİM DOÇ.DR. AHMET GÜNEYLİ HEMŞİRELER GRUP 2 HASTANE SALON 101 17:30-19:00
2 28.05.2016 CUMARTESİ DİKSİYON VE HİTABET DR. MUSTAFA UFUK ÇELİK HASTA DANIŞMAN VE SORUMLULARI GRUP 2 VE 3 HASTANE SALON 203 2. GRUP:09:00-12:00 3.GRUP:13:00-16:00
3 30.05.2016 PAZARTESİ İLETİŞİM DOÇ.DR. AHMET GÜNEYLİ HEMŞİRELER GRUP 3 HASTANE SALON 101 17:30-19:00
4 31.05.2016 SALI İLETİŞİM DOÇ.DR. AHMET GÜNEYLİ HEMŞİRELER HASTANE SALON 101 17:30-19:00
5 01.06.2016 ÇARŞAMBA TEMEL SEKRETERLİK VE BİLGİ YÖNETİMİ DOÇ.DR. MESUT YALVAÇ GENEL HİZMETLER SEKRETERLERİ HASTANE SALON 501 17:00 -19:00
6 01.06.2016 ÇARŞAMBA İLETİŞİM DOÇ.DR. AHMET GÜNEYLİ HEMŞİRELER GRUP 4 HASTANE SALON 101 17:30-19:00
7 04.06.2016 CUMARTESİ DİKSİYON VE HİTABET DR. MUSTAFA UFUK ÇELİK HASTA DANIŞMAN VE SORUMLULARI GRUP 2 VE 3 HASTANE SALON 203 2. GRUP:09:00-12:00 3.GRUP:13:00-16:00
8 04.06.2016 CUMARTESİ TEMEL TRAFİK KURALLARI POLİS OKULU ULAŞIM GRUP 1 HASTANE SALON 101 09:00-11:00
9 08.06.2016 ÇARŞAMBA HASTA VE YAKINLARI MEMNUNİYETİ YRD.DOÇ.DR. AHMET ERTUGAN HASTA DANIŞMAN VE SORUMLULARI GRUP 2 HASTANE SALON 101 17:30-19:30
10 09.06.2016 PERŞEMBE HASTA VE YAKINLARI MEMNUNİYETİ YRD.DOÇ.DR. AHMET ERTUGAN HASTA DANIŞMAN VE SORUMLULARI GRUP 1 HASTANE SALON 101 17:30-19:30
11 10.06.2016 CUMA HASTA VE YAKINLARI MEMNUNİYETİ YRD.DOÇ.DR. AHMET ERTUGAN HASTA DANIŞMAN VE SORUMLULARI GRUP 3 HASTANE SALON 101 17:30-19:30
12 11.06.2016 CUMARTESİ TEMEL TRAFİK KURALLARI POLİS OKULU ULAŞIM GRUP 2 HASTANE SALON 101 09:00-11:00
13 13.06.2016 PAZARTESİ HASTA VE YAKINLARI MEMNUNİYETİ YRD.DOÇ.DR. AHMET ERTUGAN HEMŞİRELER GRUP 1 HASTANE SALON 101 17:30-19:30
14 15.06.2016 ÇARŞAMBA HASTA VE YAKINLARI MEMNUNİYETİ YRD.DOÇ.DR. AHMET ERTUGAN HEMŞİRELER GRUP 2 HASTANE SALON 101 17:30-19:30
15 15.06.2016 ÇARŞAMBA KALABALIK YÖNETİMİ POLİS OKULU GÜVENLİK (C VARDİYASI) HASTANE SALON 101 09:00-10:45
16 15.06.2016 ÇARŞAMBA ADLİ KONULAR POLİS OKULU GÜVENLİK (C VARDİYASI) HASTANE SALON 101 11:00-12:45
17 15.06.2016 ÇARŞAMBA PATLAYICI MADDE VE BOMBALAR POLİS OKULU GÜVENLİK (C VARDİYASI) HASTANE SALON 101 13:30-15:15
18 16.06.2016 PERŞEMBE KALABALIK YÖNETİMİ POLİS OKULU GÜVENLİK (A VARDİYASI) HASTANE SALON 101 09:00-10:45
19 16.06.2016 PERŞEMBE ADLİ KONULAR POLİS OKULU GÜVENLİK (A VARDİYASI) HASTANE SALON 101 11:00-12:45
20 16.06.2016 PERŞEMBE PATLAYICI MADDE VE BOMBALAR POLİS OKULU GÜVENLİK (A VARDİYASI) HASTANE SALON 101 13:30-15:15
21 16.06.2016 PERŞEMBE PORTFOLYÖ HAZIRLANIŞI ÖĞRENCİ GELİŞİM TAKİBİ VE YENİ ÖĞRETMENE TESLİMİ YRD.DOÇ.DR. DENİZ ÖZCAN İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 1 10:30-12:30
22 17.06.2016 CUMA KALABALIK YÖNETİMİ POLİS OKULU GÜVENLİK (B VARDİYASI) HASTANE SALON 101 09:00-10:45
23 17.06.2016 CUMA ADLİ KONULAR POLİS OKULU GÜVENLİK (B VARDİYASI) HASTANE SALON 101 11:00-12:45
24 17.06.2016 CUMA PATLAYICI MADDE VE BOMBALAR POLİS OKULU GÜVENLİK (B VARDİYASI) HASTANE SALON 101 13:30-15:15
25 17.06.2016 CUMA HASTA VE YAKINLARI MEMNUNİYETİ YRD.DOÇ.DR.AHMET ERTUGAN HEMŞİRELER GRUP 3 HASTANE SALON 101 17:30-19:30
26 17.06.2016 CUMA ÖĞRETMEN AİLE İLETİŞİMİ UZM.PEMBE CAN İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 1 10:30-12:30
27 18.06.2016 CUMARTESİ TEMEL TRAFİK KURALLARI POLİS OKULU ULAŞIM GRUP 3 HASTANE SALON 101 09:00-11:00
28 18.06.2016 CUMARTESİ HİJYEN KURALLARI DOÇ.DR. KAYA SUER İÇ HİZMETLER GRUP 1 KÜTÜPHANE SALON 3 09:00-10:00
29 20.06.2016 PAZARTESİ KRİTİK TESİSLERİN GÜVENLİĞİ POLİS OKULU GÜVENLİK (B VARDİYASI) HASTANE SALON 101 09:00-10:45
30 20.06.2016 PAZARTESİ İTFAİYE KONULARI POLİS OKULU GÜVENLİK (B VARDİYASI) HASTANE SALON 101 11:00-14:15
31 20.06.2016 PAZARTESİ BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİS OKULU GÜVENLİK (B VARDİYASI) HASTANE SALON 101 14:30-15:15
32 20.06.2016 PAZARTESİ HASTA VE YAKINLARI MEMNUNİYETİ YRD.DOÇ.DR. AHMET ERTUGAN HEMŞİRELER GRUP 4 HASTANE SALON 101 17:30-19:30
33 20.06.2016 PAZARTESİ EĞİTİMDE AİLE KATILIMININ ÖNEMİ YRD.DOÇ.DR. DENİZ ÖZCAN İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 1 14:00-16:00
34 21.06.2016 SALI TRAFİK POLİS OKULU GÜVENLİK (C VARDİYASI) HASTANE SALON 101 09:00-10:45
35 21.06.2016 SALI İTFAİYE KONULARI POLİS OKULU GÜVENLİK (C VARDİYASI) HASTANE SALON 101 11:00-14:15
36 21.06.2016 SALI BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİS OKULU GÜVENLİK (C VARDİYASI) HASTANE SALON 101 14:30-15:15
37 21.06.2016 SALI MONTESSORI DR.NİHAT İKİZOĞLU DR.SEZER KANBUĞ İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 1 10:30-12:30
38 22.06.2016 ÇARŞAMBA KRİTİK TESİSLERİN GÜVENLİĞİ POLİS OKULU GÜVENLİK (A VARDİYASI) HASTANE SALON 101 09:00-10:45
39 22.06.2016 ÇARŞAMBA İTFAİYE KONULARI POLİS OKULU GÜVENLİK (A VARDİYASI) HASTANE SALON 101 11:00-14:15
40 22.06.2016 ÇARŞAMBA BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİS OKULU GÜVENLİK (A VARDİYASI) HASTANE SALON 101 14:30-15:15
41 22.06.2016 ÇARŞAMBA REGGIO EMILIA UZM.CANSU MERYEM BİRİNCİ İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 1 10:30-12:30
42 23.06.2016 PERŞEMBE HASTA VE YAKINLARI MEMNUNİYETİ YRD.DOÇ.DR. AHMET ERTUGAN HEMŞİRELER GRUP 5 HASTANE SALON 101 17:30-19:30
43 23.06.2016 PERŞEMBE ÖFKE VE ŞİDDET KONTROLÜ DR. AYHAN ÇAKICI EŞ İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 1 10:30-12:30
44 24.06.2016 CUMA OKULDA VE SINIFTA BEDEN DİLİ DOÇ.DR.AHMET GÜNEYLİ İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ TURUNCU SALON İLETİŞİM 10:30-12:30
45 24.06.2016 CUMA ERGENLE İLETİŞİM UZ. ŞENGÜL BAŞARI KOLEJ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 1 10:30-12:30
46 25.06.2016 CUMARTESİ HİJYEN KURALLARI DOÇ.DR. KAYA SUER İÇ HİZMETLER GRUP 2 KÜTÜPHANE SALON 3 09:00-10:00
47 25.06.2016 CUMARTESİ TEMEL TRAFİK KURALLARI POLİS OKULU ULAŞIM GRUP 4 HASTANE SALON 101 09:00-11:00
48 27.06.2016 PAZARTESİ KRİTİK TESİSLERİN GÜVENLİĞİ POLİS OKULU GÜVENLİK (C VARDİYASI) HASTANE SALON 101 09:00-10:45
49 27.06.2016 PAZARTESİ NARKOTİK VE UYUŞTURUCU KONULARI POLİS OKULU GÜVENLİK (C VARDİYASI) HASTANE SALON 101 11:00-12:45
50 27.06.2016 PAZARTESİ MÜŞAHADE GÜCÜ POLİS OKULU GÜVENLİK (C VARDİYASI) HASTANE SALON 101 13:30-14:15
51 27.06.2016 PAZARTESİ KAPANIŞ POLİS OKULU GÜVENLİK (C VARDİYASI) HASTANE SALON 101 14:30-15:15
52 27.06.2016 PAZARTESİ STRES YÖNETİMİ DR. AYHAN ÇAKICI EŞ İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 1 10:30-12:30
53 28.06.2016 SALI TRAFİK POLİS OKULU GÜVENLİK (AVARDİYASI) HASTANE SALON 101 09:00-10:45
54 28.06.2016 SALI NARKOTİK VE UYUŞTURUCU KONULARI POLİS OKULU GÜVENLİK (AVARDİYASI) HASTANE SALON 101 11:00-12:45
55 28.06.2016 SALI MÜŞAHADE GÜCÜ POLİS OKULU GÜVENLİK (AVARDİYASI) HASTANE SALON 101 13:30-14:15
56 28.06.2016 SALI KAPANIŞ POLİS OKULU GÜVENLİK (AVARDİYASI) HASTANE SALON 101 14:30-15:15
57 29.06.2016 ÇARŞAMBA TRAFİK POLİS OKULU GÜVENLİK (B VARDİYASI) HASTANE SALON 101 09:00-10:45
58 29.06.2016 ÇARŞAMBA NARKOTİK VE UYUŞTURUCU KONULARI POLİS OKULU GÜVENLİK (B VARDİYASI) HASTANE SALON 101 11:00-12:45
59 29.06.2016 ÇARŞAMBA MÜŞAHADE GÜCÜ POLİS OKULU GÜVENLİK (B VARDİYASI) HASTANE SALON 101 13:30-14:15
60 29.06.2016 ÇARŞAMBA KAPANIŞ POLİS OKULU GÜVENLİK (B VARDİYASI) HASTANE SALON 101 14:30-15:15
61 29.06.2016 ÇARŞAMBA ÇOCUKLARDA ÖZGÜVEN YÖNETİMİ GELİŞİMİ UZM. YASEMİN SORAKIN İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 4 10:30-12:30
62 30.06.2016 PERŞEMBE ÇOCUKLARDA DİKKAT TOPLAMA TEKNİKLERİ DR. GÖZDE LATİFOĞLU İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 1 10:30-12:30
63 02.07.2016 CUMARTESİ HİJYEN KURALLARI DOÇ.DR. KAYA SUER HASTANE TEMİZLİK PERSONELİ HASTANE SALON 101 09:00-10:00
64 22.08.2016 PAZARTESİ OLUMLU SINIF VE DAVRANIŞ YÖNTEMİ YRD.DOÇ.DR. TAHİR TAVUKÇU İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 4 10:30-12:30
65 22.08.2016 PAZARTESİ ÖĞRETMEN AİLE İLETİŞİMİ UZM. PEMBE CAN KOLEJ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 4 14:00-16:00
66 23.08.2016 SALI DİKSİYON HİTABET VE BEDEN DİLİ DOÇ.DR.AHMET GÜNEYLİ KOLEJ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 4 10:30-12:30
67 23.08.2016 SALI TANITIM UZ. MAHMUT ÇELİK KOLEJ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 4 14:00-16:00
68 24.08.2016 ÇARŞAMBA

GÜVENLİ İNTERNET KULLANIMI YRD.DOÇ.DR. ERİNÇ ERÇAĞ KOLEJ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 4 14:00-16:00
69 24.08.2016 ÇARŞAMBA SINIF İÇİ VE DIŞI ETKİLİ ZAMAN YÖNETİMİ DOÇ.DR.GÖKMEN DAĞLI İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 4 10:30-12:30
70 25.08.2016 PERŞEMBE İLKYARDIM DOÇ.DR. UMRAN DAL YILMAZ UZM. DİLEK SARPKAYAL KOLEJ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 4 10:30-12:30
71 25.08.2016 PERŞEMBE ÖFKE VE ŞİDDET KONTROLÜ DR. AYHAN ÇAKICI EŞ KOLEJ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 4 14:00-16:00
72 26.08.2016 CUMA OKULDA VE SINIFTA BEDEN DİLİ DOÇ. DR. AHMET GÜNEYLİ KOLEJ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 4 14:00-16:00
73 26.08.2016 CUMA ÖĞRETİM İLKE VE YÖNTEMLERİ DOÇ.DR.ZEHRA ALTINAY İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 4 10:30-12:30
74 29.08.2016 PAZARTESİ TEKNOLOJİ VE MATERYAL TASARIMI YRD.DOÇ.DR. VASFİ TUĞUN İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 4 10:30-12:30
75 31.08.2016 ÇARÇAMBA DUYULAR EĞİTİMİ EMİNE HÜRSEN İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ KÜTÜPHANE SALON 4 10:30-12:30
76 01.09.2016 PERŞEMBE ETKİNLİKLERDE MÜZİK KULLANMA YRD. DOÇ. DR. EMİNE ÖZTUĞ İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ TURUNCU SALON İLETİŞİM 10:30-12:30
77 01.09.2016 PERŞEMBE OLUMLU SINIF VE DAVRANIŞ YÖNTEMİ YRD.DOÇ.DR. TAHİR TAVUKÇU KOLEJ ÖĞRETMENLERİ BELİRLENECEK 14:00-16:00
78 02.09.2016 CUMA MADDE BAĞIMLILIĞI DR. AYHAN ÇAKICI EŞ KOLEJ ÖĞRETMENLERİ BELİRLENECEK 10:30-12:30
79 02.09.2016 CUMA DİKSİYON HİTABET VE BEDEN DİLİ DOÇ.DR.AHMET GÜNEYLİ İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ TURUNCU SALON İLETİŞİM 10:30-12:30
80 05.09.2016 PAZARTESİ GÜVENLİ İNTERNET KULLANIMI YRD.DOÇ.DR. ERİNÇ ERÇAĞ İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ TURUNCU SALON İLETİŞİM 10:30-12:30
81 07.09.2016 ÇARŞAMBA İLKYARDIM DOÇ. ÜMRAN DAL YILMAZ UZM. DİLEK SARPKAYAL İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ TURUNCU SALON İLETİŞİM 10:30-12:30
82 08.09.2016 PERŞEMBE TANITIM UZM. MAHMUT ÇELİK İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ TURUNCU SALON İLETİŞİM 10:30-12:30
83 09.09.2016 CUMA EĞİTİMDE YARATICI DRAMA UZ. SEÇİL BESİM İLKOKUL VE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ TURUNCU SALON İLETİŞİM 10:30-12:30
84 24.09.2016 CUMARTESİ HİJYEN KURALLARI DOÇ.DR. KAYA SUER KANTİN KAFETERYA1VE 2. GRUP BELİRLENECEK 1.GRUP:09:00-10:00 2.GRUP:11:00-12:00
85 01.10.2016 CUMARTESİ HİJYEN KURALLARI DOÇ.DR. KAYA SUER KANTİN KAFETERYA 3 VE 4. GRUP BELİRLENECEK 3.GRUP:09:00-10:00 4.GRUP:11:00-12:00
tercih robotu