İkinci Uluslararası Biyomedikal Mühendisliği Kongresi (Ibmec-2018), 24-27 Mayıs 2018 Tarihlerinde Yapılacaktır

Also available in: English

Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2018, Çarşamba, 11:48
Son düzenleme: 14 Şubat 2018, Çarşamba, 12:12

İkinci Uluslararası Biyomedikal Mühendisliği Kongresi (Ibmec-2018), 24-27 Mayıs 2018 Tarihlerinde Yapılacaktır

Yakın Doğu Üniversitesi, tarafından düzenlenen İKİNCİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ (IBMEC-2018), 24-27 Mayıs tarihlerinde YDÜ – İRFAN GÜNSEL KONGRE MERKEZİ’nde yapılacaktır.

Disiplinler arası bilim dalı olan Biyomedikal Bilimleri ve Mühendisliği alanlarında dünya çapında araştırmacıların Davetli Konuşmacı olarak katılacağı IBMEC-2018, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü, Sabancı Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi (SU-NUM), Türkiye Biyomateryaller ve Doku Mühendisliği Birliği, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü, ODTÜ-Biyomateryaller ve Doku Mühendisliği Mükemmeliyet Araştırma Merkezi (BIOMATEN), Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından desteklenmektedir.

“BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİNİN GELECEĞİNİ TARTIŞMAK” teması ile yola çıkan IBMEC-2018 SCI ve SCI -expanded dergiler tarafından desteklenip, bağımsız hakemlerden oluşan bilimsel komitelerle iki ÖZEL SAYI yayınlamayı hedeflemektedir.

Yakın Doğu Üniversitesi olarak bilimsel araştırmalara gösterdiğimiz önemin vurgulandığı kongemize katılımınız hepimizi gururlandıracaktır.

IBMEC-2018 organizasyon komitesi adına, Biyomedikal alanında, son teknolojik gelişmelerin, araştırmaların tartışılacağı IBMEC-2018 kongremizde görüşmek dileğiyle hepinizi saygıyla selamlıyoruz.

IBMEC-2018 Başkanlar

  • Doç. Dr. Terin Adalı – YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ
  • Prof. Dr. Osman Eroğul – TOBB EKONOMİ & TEKNOLOJİ  ÜNİVERSİTESİ
  • Prof. Dr. Munis Dündar – ERCİYES UNİVERSİTESİ

                 

Düşünceleriniz veya Sorularınız

  1. Merhabalar. Ben Başkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuyum ve şu an aynı okulda yüksek lisans yapmaktayım.Tez projem biyomedikal ile bağlantılı olduğu için bu kongreye katılmak istiyorum. Kıbrıslıyım ve o tarihlerde büyük ihtimal Kıbrıs’ta olacağım. Katılım koşulları ( ücret form doldurma vs.) hakkında birşey bulamadım. Bir de katılım belgesi verilecek mi öğrenmek istiyorum. Teşekkürler.