Grafik Atölyesi

Grafik Atölye sayfasında yer alan tasarımlar YDÜ İletişim Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü öğretim elemanları ve öğrencileri tarafından tasarlanmıştır.

Grafik Atölyesi
Grafik Atölyesi

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü öğretim elemanları tarafından gerçekleştirilen, “Kitap Gibi Sessiz Ol!” başlıklı 4. Öğretim Elemanları Sergisi afişi.

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü tarafından gerçekleştirilen 2014-2015 Bahar Dönemi Öğrenci Projeleri Sergisi’nin afişi
Grafik Atölyesi
Grafik Atölyesi

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından gerçekleştirilen ve Mustafa Ersenal’ın yürüttüğü “Filmde Renk Kullanımı” başlıklı çalıştayın afişi.

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi ile İlahiyat Fakültesi tarafından gerçekleştirilen ve Doç. Dr. Atilâ Türk ile Yrd. Doç. Dr. Sezai Küçük tarafından yürütülen seminerin afişi.
Grafik Atölyesi
Grafik Atölyesi

Uluslararası Üniversiteler Arama Kurtarma Konseyi ve Yakın Doğu Üniversitesi 25. yıl etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Nasuh Mahruki söyleşisinin afiş tasarımı

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü tarafından gerçekleştirilen 2014-2015 Güz Dönemi Öğrenci Projeleri Sergisi’nin afiş tasarımı
Grafik Atölyesi
Grafik Atölyesi

Girne Üniversitesi Levant Denizcilik Tarihi Sergisi afiş tasarımı

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü tarafından gerçekleştirilen ve Araş. Gör. Fuat Boğaç Evren’in yürüttüğü “Yönlendirme ve İşaret Tasarımı
Grafik Atölyesi
Grafik Atölyesi

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV ve Sinema Bölümü ile Yakın Doğu FM’in birlikte gerçekleştirdiği “Radyo Atölyesinde Kasım Buluşmaları.

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV ve Sinema Bölümü ile Yakın Doğu FM’in birlikte gerçekleştirdiği “Radyo Atölyesinde Aralık Buluşmaları
Grafik Atölyesi
Grafik Atölyesi

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından gerçekleştirilen Prof. Dr. Zaur Mükerrem söyleşi ve film gösteriminin afiş tasarım

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından gerçekleştirilen ve Mustafa Ersenal ile Anton Lucash’ın yürüttüğü “Filmde Görsel Efekt” başlıklı çalıştayın afiş tasarımı
Grafik Atölyesi
Grafik Atölyesi

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde gerçekleştirilen “Cinsiyetsiz Meslekler” başlıklı atölye çalışmasının afiş tasarımı.

Deep Purple konseri afiş tasarımı.
Grafik Atölyesi
Grafik Atölyesi

Yakın Doğu Üniversitesi 25. yıl etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Erdem Yener söyleşinin afiş tasarımı.

Yakın Doğu Üniversitesi 25. yıl etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Haldun Dormen söyleşinin afiş tasarımı.
Grafik Atölyesi
Grafik Atölyesi

Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik Fakültesiİnşaat Mühendisliği Bölümü tarafından gerçekleştirilen “İnşaat Mühendisliği Günleri”ninİngilizce afiş tasarımı.

Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü tarafından gerçekleştirilen “İnşaat Mühendisliği Günleri”nin Türkçe afiş tasarımı.
Grafik Atölyesi
Grafik Atölyesi

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü tarafından gerçekleştirilen ve Yrd. Doç. Dr. Özden P-Turgut’un yürüttüğü “Kinetik Tipografi Sunumu” başlıklı sunum ve söyleşisinin afiş tasarımı.

Yakın Doğu Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Kulübü tarafından gerçekleştirilen Engineering Night etkinliğinin afiş tasarımı.
Grafik Atölyesi
Grafik Atölyesi

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından 2. Uluslararası Medya Çalıştayı kapsamında gerçekleştirilen ve Görüntü Yönetmeni PieterVerburg’un yürüttüğü “Kod Adı Venüs filminin kamera arkası” başlıklı söyleşisinin afiş tasarımı

Yakın Doğu Üniversitesi 25. yıl etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Kıbrıs Türk Sanatçı ve Yazarlar Birliği şairleri Gürgenç Korkmazel, Nafia Akdeniz ve Jenan Selçuk söyleşinin afiş tasarımı.
Grafik Atölyesi
Grafik Atölyesi

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü tarafından gerçekleştirilen 2013-2014 Bahar Dönemi Öğrenci Projeleri Sergisi’nin afiş tasarımı

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü tarafından gerçekleştirilen 2013-2014 Güz Dönemi Öğrenci Projeleri Sergisi’nin afiş tasarımı.
Grafik Atölyesi
Grafik Atölyesi

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim FakültesiGazetecilik Bölümü tarafından 2. Uluslararası Medya Çalıştayı kapsamında gerçekleştirilen ve Gazeteciler Cemiyeti Web Sitesi Editörü Taner Dedeoğlu’nun yürüttüğü “Televizyon ve Magazin Gazeteciliği” başlıklı çalıştay ve söyleşisinin afiş tasarımı.

Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği tarafından gerçekleştirilen “Bilişim Sistemleri Mühendisliği Web Sitesi Tasarım Yarışması” başlıklı web sitesi tasarımı yarışmasının afiş tasarımı.
Grafik Atölyesi
Grafik Atölyesi
Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü tarafından gerçekleştirilen 2015-2016 Güz Dönemi Öğrenci Projeleri Sergisi’nin afişi.
Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve TanıtımBölümü tarafından gerçekleştirilen “Çevre Senin Eserindir” başlıklı, KKTC meslek-sanat liseleri arası çevre konulu afiş tasarımı yarışmasının afiş tasarımı.
Grafik Atölyesi
Grafik Atölyesi

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü tarafından gerçekleştirilen 2015-2016 Bahar Dönemi Öğrenci Projeleri Sergisi’nin afişi.
Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü tarafından gerçekleştirilen 2016-2017 Güz Dönemi Öğrenci Projeleri Sergisi’nin afişi.